Izbraukuma valdes sēde

 

16.jūnijā – „Siera kluba” izbraukuma paplašināta valdes sēde PKS „Straupe” pie mūsu valdes locekļa Imanta Baloža. Piedalījās „Smiltenes piens”, Ogres tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošāsindustrijas tehnikuma, Kuldīgas tehnologiju un tūrisma tehnikuma un Smiltenes tehnikuma direktori un vietnieki, ZS "Juri" saimnieki no Rušona.  Kā mums veicās, redzams  fotoreportāžā. Dāvanas Straupes aizvadītajā jubilejā, šampanietis un laba vēlējumi. Bija ekskluzīva - vēl karsta  Jāņu siera  masa   (tikko no ražotnes). Pēc tam devāmies uz rūpnīcu, lai redzētu, kā top Jāņu siers. Procesu skaidroja ražošanas vadītājs Rolands Jomerts  Tad ieturējām gardu maltīti. Galdā bija PKS „Straupe” visi gatavotie piena produkti , arī ciemkukuļi. „Siera kluba” vadītāja Vanda Davidanova aicināja pievērsties valdes sēdes dienas kārtībā iekļautajiem jautājumiem. Tie tika izskatīti, pieņemti vairāki lēmumi.

„Siera kluba” grupai dienas otrajā daļā bija ieplānots apmeklēt  skaistākās vietas, kas atrodas kaimiņos PKS „Straupe”. Tā bija Lielstraupes pils, "Vējiņu" pazemes ezeri, tādi vienīgie Baltijā, un Ungurmuiža. Mums paveicās ar lieliskiem gidiem, viņu stāstījumi -  izzinoši un ļoti interesanti. Noslēgumā - Ungurmuižas restorānā baudījām siera kūkas. 

   
...............................................................................................................................................................................................................................................................