Fotoizstāde „Piena upē siera ziedi”

10.decembrī svinīgi tika atklāta fotoizstāde "Piena upē siera ziedi", kuru  organizēja „Siera klubs” sadarbībā ar Ogres tehnikumu. Tehnikuma zālē kuplā skaitā pulcējās konkursanti, konkursa žūrijas locekļi, konkursa atbalstītāji, viesi. „Siera klubs” vadītāja Vanda Davidanova: "Konkursā piedalījās 30 dalībnieki, iesūtot  vairāk nekā 60 fotogrāfijas. Izstādei izvēlētas meistarīgākās, profesionālākās,  jo katra fotogrāfija ir stāsts par tēmu - pienu, sieru un citiem piena produktiem".
Ogres tehnikuma audzēkņu skanīgās dziesmas,  organizatoru apsveikuma vārdi, uzvarētāju apbalvošana, bagātīgā sieru un uzkodu degustācija.1.vieta - Alīnai Cinoškai. 2.vieta Simonai Stalidzānei. 3.vieta - Anitai Sakai. Sirsnīgas, jaukas  sarunas, prieks par izdevušos pasākumu, par kopā būšanu, pat saulīte priecājās  par mums. Par izstādes atklāšanu - materiāls "Latvijas Avīzē", ziņu portālā „LA.LV”, kā arī  LNT raidījumā "Attīstības kods".

 

Sieru galds

„Siera klubs” pasākumos neiztrūkstoša daļa ir gardas  degustācijas, arī pusdienas.Un vienmēr - viss ar sieriem. Fotoizstādes fotogrāfijas „pārtapa” sieros. Pasākuma atklāšanā galdā bija „Jaunpils pienotava”, „Smiltenes piens”, „Trikātas pienotava”, „Limbažu siers”, SIA"ELPA", „Siera ražotne” un „Valmieras piens” lieliskie sieri. Arī ēdienos sieri, un ēdieni bija izcili, tik skaisti noformēti un skaisti pasniegti.
Paldies izstādes atbalstītājiem biedrība LOSP, „Jaunpils pienotava”, SIA "Jēkabpils piena kombināts”, SIA "ELPA" un Latvijas piensaimnieku centrālai savienībai.  No Ogres tehnikuma izstāde sāks „ceļot”, nākamais pieturas punkts – Jaunpils vidusskola.

 

 

 

ĒDIENKARTE
KOMPLIMENTS
Jaunpils Mocarellas trifele ar bazilika pesto un dīgstu dekoru
UZKODA
Dārzeņu – Jaunpils Zelta siera kārtojums ar medū glazētiem valriekstiem un aveņu- balzamiko mērci, svaigu lapu, dīgstu dekoru
ZUPA
Ziedkāpostu krēmzupa ar Kazdangas siera drumstalām  un dīgstu dekoru .
PAMATĒDIENS
Gruboto ar vīngliemežiem,  Smiltenes  krēmsieru un Limbažu sieru „Grande Duro”
DESERTS
Tvaicēts bumbieris sarkanvīnā ar Smiltenes krēmsiera- citrona krēmu un zemeņu mērci, svaigu ogu- piparmētras  dekoru.
DZĒRIENI
Dzērveņu sulas dzēriens. Kafija. Tēja
Citronūdens